BLOG

 

14 June

Genel

UnoMoi 101

Uno farklı dillerde “bir” demek. Moi ise “ay”
UnoMoi, yerli ve yabancı yüzlerce markanın ve tasarımcının ürünlerini, abonelik paketimiz kapsamında bir ay boyunca kiralayabileceğiniz online bir platform. Dilediğiniz her markaya ve her tasarıma ulaşmanıza, bu ürünleri sınırsız kullanma hakkına sahip olup, hevesiniz geçtiğinde de değiştirmenize olanak sağlayan cloud’daki dolabınız olarak da düşünebilirsiniz. Kısaca size, alışveriş alışkanlıklarınızı tümüyle değiştirmeyi amaçlayan bir model sunuyoruz: Dünyada “Modanın Netflix’i” olarak bilinen bu model aslında bize çok uzak değil. Kız kardeşlerimiz, kuzenlerimiz ya da en yakın kız arkadaşlarımızla yıllardır yaptığımız kıyafet değiş tokuşunun tüm Türkiye’ye yayılmış hali diyebiliriz :)

Devamını Oku
Gözde Atasoy 0 Yorum

14 June

Genel

Blazer ceket giymenin 9 yolu

Hem spor hem de şık bir görünüm sağlayan, aynı zamanda gündüzden geceye size eşlik edebilen blazer ceketler, kelimenin tam anlamıyla zamansız parçalar. Moda ne kadar hızlı değişirse değişsin, blazer ceketler her dönem kurtarıcı parça olmaya devam edecek. Gelin, farklı tarzlarla blazer ceketler günlük hayatta nasıl kombinlenir birlikte göz atalım. 

Devamını Oku
0 Yorum
 
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.
X
Kıyafet Öner