• Bohem

  Toplam 225 tane ürün gösteriliyor

  Bohem kültürü ya da stili 1970’li yıllardan beri hayatımızda olan özgür kadınların tercihidir. Sınır tanımaz kadınların ilk tercihi olan bohem tarzı içerisinde özgür tasarımlar vardır. Ülkemizde de uzun yıllardır yaygınlaşan bohem kültürü içerisinde rengârenk kıyafetler vardır. Bohem giyinmeyi seven ya da bohem tarzı yeni yeni benimseyen kadınlarımız için kiralık bohem kıyafetler ile karşınızdayız.

  Bohemin içerisinde nakışlar, püsküller ve kat kat giyimler vardır. Her kombininize hareket katacak olan püsküller ile daha da neşeli görünebilirsiniz. Ya da rengârenk yapılmış nakışlar ile dolu kıyafetler ile sizler de etrafınıza renk katabilirsiniz. Kat kat giyinme ise kış aylarında avantajlı olan güzel bir tasarımdır. Üst üste giymekten ya da takıp takıştırmaktan hiç korkulmayan bohem tarzını daha kolay yaşayabilmeniz için kiralık bohem kıyafetler sizlerle.

  Bohem demişken etnik desenlerden ve zıt renklerden bahsetmesek olmaz. Unomoi sınırsız gardırobunda bunlar da var. Etnik desenli elbiseler, etekler, kazaklar vb. tüm kıyafetleri tek adreste bulabilir ve kullanabilirsiniz. Bohem stiline dair her türlü kıyafeti kiralık bohem kıyafetler içerisinde hazırladık ve sizlerin beğenisine sunduk. Göz atıp beğendiğiniz tüm kıyafetleri bir ay boyunca sınırsız kullanıp özgürleşmek için sadece abone olmanız yeterli.

  Unomoi ailesi size neler vaat ediyor? Her rengi üzerinde taşıyıp rengin enerjisine bürünen kadınlar için sınırsız bohem kıyafetler vaat ediyor. Her zaman elinizin altında olan çeşit çeşit bohem kıyafetleri kiralayıp bir ay boyunca sınırsız kullanabilirsiniz. Size sınırsız bir gardırop hazırladık. Kadınların hayalini biliyoruz. Büyük bir oda içerisinde her çeşit kıyafet, ayakkabılar ve çantalardır. İşte biz de bunu bildiğimiz için bu hayali gerçekleştirdik. Abone sistemi üzerine kurulu olan gardıropta kiralık bohem kıyafetlerini bulabilirsiniz. Renk renk, nakışlı, etnik desenlere sahip ve her parçasında sınır tanımayan kadınlara hitap eden kıyafetleri az maliyet ile kiralayıp sürekli değiştirebilirsiniz. Unomoi ailesine katılarak özgürlüğünüzü renklendirebilirsiniz.

  Renklerin ile özgürleşmek için sen de Unomoili ol.