• Büyük Beden

  Toplam 9 tane ürün gösteriliyor

  Büyük Beden kıyafetlerinde hem şıklık hem de rahatlık oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra ve daha da önemlisi hem annenin hem de bebeğin sağlığı için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Özellikle karın bölgesi sıkmayan kıyafetler tercih edilmelidir. Pamuklu kumaşlardan oluşan eşofman, tayt ve şortlar hamilelik dönemince rahat bir şekilde kullanabileceğiniz parçalardır. Hamilelikte tercih edeceğiniz kıyafetler için bir de nefes alabilir olmasına dikkat etmelisiniz.

  Dikkat edilmesi gerekenlerin yanı sıra hamilelik sınırlı süreli bir durumdur. Her ay büyüyecek olan karnınızdan dolayı beden sorunu en çok yaşananlardandır. Çoğu kıyafet sadece bir iki kere giyilebilir. Ya da doğum sonrasında tüm kıyafetler kullanılmaz hale gelir. Belirli bir süre kullanacağınız bu kıyafetlere yüksek miktarlar vermekten ise Unomoi sınırsız gardırobuna abone olup her ay istediğiniz kiralık hamile kıyafetlerine ulaşabilirsiniz. Sonrasında bir daha giyemeyeceğiniz parçaları kiralayıp hem yerden hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.

  Unomoi’de neler var diye merak ediyorsanız yazımızı lütfen dikkatlice okuyun. Hamile kadınlarımız için renk renk ve farklı markalardan oluşan taytlar, pantolonlar, eşofmanlar, elbiseler vb. kıyafetler vardır.  Kullanılan kumaşların kalitesi sağlığınız için özen ile seçilmiş kıyafetlerdir. Tüm bu kıyafetleri her yerde bulabileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Ancak geçici süre kullanacağınız kıyafetler yerine her ay değişen bedeninize uygun farklı parçalar ile hamileliğinizi daha rahat ve daha az maliyet ile geçirebilirsiniz.

  Sınırsız gardırop ve bu ayrıcalıklardan yararlanmak için Unomoi ailesine abone olarak hemen katılabilirsiniz. Sadece hamilelikte değil hayatınızın her döneminde kaliteli kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Sıkılma ya da eskime derdi olmadan özgürce giyinebilirsiniz. Abone olduktan sonra seçtiğiniz kıyafet Unomoi kılıfı ile sizlere kuru temizleme yapılmış şekilde teslim edilecektir. Bir ay boyunca sınırsız kullandıktan sonra yine kuryemiz evinizden teslim alacak ve güzel bir alışverişin sonuna geleceksiniz. Farklı kıyafetler ile devam ederek dolapta bekleyen kıyafetlerinizi düşündüğünüzde bütçenizi de korumuş olacaksınız. Kiralık Büyük Beden kıyafetleri için hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

  Büyük Beden sağlıklı bir rahatlık yaşamak için sen de Unomoili ol.