• Casual

  Toplam 945 tane ürün gösteriliyor

  Casual; rahatlık ile şıklığın birleştiği nokta ile her kadının mutlaka sevdiği bir tarz olan kıyafetlerdir. Casual giyimi hemen hepimiz hayatımızın bir bölümünde kullanırız. Hatta kurtarıcı denilebilen parçalardır. Casual kıyafetlerin kombinlenmesi üzerine biraz konuşmak isteriz.

  Özellik ile iş kadınlarının daha çok kullandığı casual kıyafetler cesur renkleri içerisinde bulunduran parçalardır. Casual tarz kombinlerinde taşlar, karışık aksesuarlar kesinlikte yoktur. Rahat ve sade bir şıklık söz konusudur. Ama daha klasik ve romantik denilebilen parçaları Jean gibi ürünler ile birleştirmek vardır. Bunların yanı sıra casual tarzın içerisinde iş, klasik, sokak ya da akıllı casual gibi bölümleri de vardır.

  Siz hangi casual kadın olmak istersiniz? Hepsi mi? O zaman sınırsız gardıroba iyice göz atmalısınız. Unomoi sizlere her tarzı uygun fiyatlar ile sunuyor. Kiralık casual kıyafetler kategorimiz ile aradığınızı bulmak artık çok kolay. Abone olarak sadece casual tarzda değil her tarzda kıyafeti kiralayabilirsiniz. Casual tarz ile rahatlığı seven kadınların seçimini kolaylaştırmayı hedefledik. Kiralık casual kıyafetler içerisinde şıklığa ve rahatlığa doyacaksınız.

  Tarzınızı Nasıl Belirlersiniz?

  Tarzınızı belirlemek kıyafet seçimlerinde önemlidir. Siz en çok hangisi içerisinde rahatsınız? İşte bu tarzınızın ilk adımıdır. Elbiseler, jeans, etekler vb. parçalar arasında hangisi içerisinde rahat olduğunuzu düşünün. Sonrasında ise olmazsa olmazınız nedir? Kırmızı ruj ya da gözlük olabilir. Daha da sonrasında en sevdiğiniz renkler, hiç sevmediğiniz ya da rahat edemeyeceğiniz parçalar ve en çok sevdikleriniz sizin tarzınızı oluşturur. Bu seçenekler doğrultusunda tarzınıza karar verip seçimlerinizi ona göre daha kolay yapabilirsiniz.

  Tarzını ve ne istediğini bilen kadınların yeni gardırobu Unomoi sınırsız gardırop içerisinde hemen gezintiye başlayıp kiralık casual kıyafetler arasından en sevdiklerinizi kiralayın. Bir ay boyunca sınırsız kullandıktan sonra evinizden teslim alalım. Tüm bu ayrıcalıklı hizmet için abone olmanız gerektiğini unutmayın. Unomoi ailesine katılarak güçlü kadınların arasına katılın ve sınırsız alışverişe doyun.

  Şık rahatlık ile dikkatleri çekmek için sen de Unomoili ol.