• Deri

  Toplam 44 tane ürün gösteriliyor

  Gösterişli bir stile sahip olmak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi de şüphesiz ki deri kıyafetlerdir. Deri giyim her dönemde şık parçalar ile kombinlenen ve zamanı geçmeyen kıyafetlerden oluşur. Doğru parçaları birleştirerek etkileyici ve iddialı gözükmek çok kolaydır. Vücut hatlarınızı ortaya çıkaran parçalar olduğundan doğru kesimleri tercih etmek büyük önem taşır.

  Deri pantolon ve basic üstler ile hem şıklığı hem de iddialı bir görüntüyü yakalamanız mümkündür. Ya da crop üstler sayesinde kendi stilinizi oluşturmanız mümkündür. Kışın ise balıkçı kazaklar ve ince topuklu botlar sayesinde yine şık ve iddialı görünüme kavuşabilirsiniz.

  Daha önce deri parçaları denemediniz mi? Sizin üzerinizde nasıl duracağını bilmiyor olabilirsiniz. Ya da sık sık giymeseniz de bazı dönemlerde giydiğiniz parçalar arasında olabilir. İşte bu yüzden kiralık deri kıyafetler tam size göre. Abonelik sistemi ile oluşturduğumuz site içerisinde kendi vücut hatlarınıza uygun deri parçalar bulabilir ve kiralayabilirsiniz. Kiralık deri kıyafetler sizler için seçtiğimiz özel parçalardan oluşmaktadır. Bu parçalar arasından kendi tarzınıza uygun modelleri kolayca bulabilirsiniz.

  Sistem nasıl çalışır? Kiralık deri kıyafetlerden dilediğinizi denemek için öncelikle Unomoi ailesine abone olmanız gerekmektedir. Abone olduktan sonra seçeceğiniz bir ya da daha fazla kıyafet için site içerisinde puan sistemine göre ücretlendirmeleri göreceksiniz. Aldığınız kıyafetler kuru temizleme yapılmış şekilde Unomoi kılıfı ile sizlere teslim edilir. Sonrasında bir ay boyunca sınırsız kullanıma sahip olacaksınız. İşiniz bittiğinde ise Unomoi kılıfına koyduğunuz kıyafetleri kuryemiz evinizden teslim almaktadır.

  Kiralık deri kıyafetler kategorimiz ile Unomoi sınırsız gardırobuna hemen giriş yaparak yüzlerce kıyafet bulunan bu dolaba ortak olabilirsiniz. Aradığınız parçaları anında bularak sipariş verebilir ve her zaman etkileyici görünümlere sahip olmaya devam edebilirsiniz. Unomoi ailesindeki kadınlar her gün ve her dönem şık olmaya devam eden kadınlardır. Sen de bize katılmak ister misin?

  Deri ile iddianı ortaya koymak için sen de Unomoili ol.