• Feminen

  Toplam 626 tane ürün gösteriliyor

  Dantel, fırfır âşıkları buraya! Kadınsı hatlarınızı ön plana çıkaracak renk renk kıyafetleri sizler için seçtik. Kiralık feminen kıyafetlere bakarken kararsızlık yaşayacak ve hepsini çok beğeneceksiniz. Feminen kadınların en sevdiği parçaları Unomoi sınırsız gardıropta bulabilirsiniz. Biz kadınlar giyinmeyi çok severiz, kendimiz için giyiniriz. Ama yine de dışardan bir gözün hayranlıkla bakmasını hep isteriz. Bu kendimizi şımartmanın yollarından biridir.

  Peki, her güne farklı kıyafet bulmak kolay mı? Maalesef dolabımızdaki kıyafetler sınırlıdır. Sürekli olarak yeni kıyafetler almak ise bütçe gerektirmektedir. Ama Unomoi ile bütçenize iyi gelecek çözümler bulabilirsiniz. Dökümlü kumaşlar, dantel detayları, hatlarınızı yumuşak bir şekilde belirginleştiren elbiseler ve şık aksesuarlar her kadına iyi hissettirir. Unomoi ailesi olarak kiralık feminen kıyafetler kategorisine bakmadan çıkmamalısınız.

  Sadece gerekli olduğu için değil, kendinizi şımartmak için Unomoi ailesine katılın. Yüzlerce kıyafet arasında kendiniz için çok özel kıyafetler bulabilirsiniz. Dışarda bakıldığında sizi narin ve gizemli gösterecek kiralık feminen kıyafetler ile hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

  Unomoi nedir?

  Kiralık feminen kıyafetlere göz attıktan sonra denemeye karar verdiyseniz yapmanız gereken çok basit. Abonelik sistemi ile çalışan sitemizde öncelikle abonelik oluşturmalısınız. Sonrasında bir ya da daha fazla ürünü seçip kiralama işlemi yapabilirsiniz. Kiralayacağınız feminen kıyafetleri bir ay boyunca sınırsız olarak kullanmanız mümkün. Sizlere Unomoi kılıfı ile teslim ettiğimiz ürünü bir ay sonunda aynı şekilde gelip evinizden teslim alıyoruz. Bu arada size getirilen ürünler mutlaka kuru temizleme yapılır ve yeniden hiçbir farkı yoktur.

  Unomoi sınırsız gardırop üyeliğinizi başlatıp sizler de hayaliniz olan dolaba kavuşabilirsiniz. Hem daha az maliyet hem de sınırsız kıyafet seçeneklerimiz ile Unomoi ailesi olarak sizleri aramıza bekliyoruz. Sizler de kendinizi daha iyi hissetmek için ailemize katılabilirsiniz.

  Kadının gücünü her ortamda göstermek için sen de Unomoili ol.