• Gizia

  Toplam 393 tane ürün gösteriliyor

  Unomoi olarak ulaşılabilir modaya önem veriyoruz. Sıradaki markamız da bizim gibi ulaşılabilir ve lüks markaları tüm moda tutkunları ile buluşturmak isteyen markadır. Türkiye dâhil tüm dünyada bu ulaşılabilirlik üzerine çalışmalar yapmıştır. Sofistike havası ile beğenilen markanın başarı sebepleri sadece tasarımları değil, ulaşılabilir olmasıdır da.

  Özel tasarımcılar ile dönem dönem çalışarak farklı tarzlarda elegan koleksiyonlar oluşturmaya devam etmektedir. Markayı tanımlayacak sözcüklerden söz etmek gerekirse; çarpıcı, zamansız, sofistike ve güçlü feminen tarz diyebiliriz. İplikten kumaşa kadar en kaliteli malzemeler ile çalışmaktadır. Kalitesini farklı aksesuar ve tasarımlar ile birleştirerek prestijli bir marka ortaya çıkarmışlardır. Bu sofistike şıklıktan payınızı alabilmek için Unomoi ailesine hemen katılabilirsiniz.

  Kiralık GIZIA marka kıyafetler Haute Couter tekniği ile başarılı koleksiyonlar çıkarmıştır. Unomoi kadınlarına bu eşsiz markanın kıyafetlerini bu yüzden sunmaktayız. Gardırobumuzdaki bekleyen parçalar yerine Unomoi sınırsız gardırobunda sürekli yenilenen lüks giyim ürünlerine ulaşabilir ve devamlı olarak tarzınızı yenileyebilirsiniz.

  Biz kadınlar renklerden oluşmaktayız. Her rengimizin farklı bir duygusu vardır. Bu duyguları daha şık halde yansıtmanız için Unomoi sınırsız gardırop yanınızda. Sofistike tarzınızın altınız çizmek için ya da sofistike tarz ile yeni bir tarza başlamak için deneyeceğiniz kiralık kıyafetler burada. Abone sistemimiz ile hemen sınırsız ve lüks alışverişe başlayabilirsiniz.

  Gardırobunuzu açar mısınız? Giydiğiniz ve giymediğiniz ya da tek sefer giydiğiniz kıyafetleri gördünüz mü? Bu kıyafetlere verilen paralar yerine Unomoi aboneliği sayesinde farklı marka ve tasarım ürünleri giyebilirsiniz. Hem daha az maliyetli hem de sürdürülebilir moda anlayışına destek olarak modanın içerisindeki yerinizi alabilirsiniz. İster kırmızı halının şıklığını isterseniz de ev rahatlığını her alanınıza yansıtabilirsiniz. Sadece nasıl görünmek istediğinizi düşünün ve Unomoi sınırsız gardırobundan seçin. Kiraladığınız kıyafetleri puan sistemine göre sepetinize ekleyip bir ay boyunca sınırsız kullanabilirsiniz. Daha sonra ise yeni ve tarz kıyafetler ile moda dünyasında gezintilere devam edebilirsiniz. Unomoi deneyimini kiralık GIZIA marka kıyafetler ile hemen başlatabilirsiniz.

  Lüks markalara kolayca ulaşabilmek için sen de Unomoili ol.