• Haftasonu

  Toplam 683 tane ürün gösteriliyor

  Bu hafta sonu neredesiniz? Hepimiz yorucu ve yoğun bir haftadan sonra hafta sonunu güzel değerlendirmek isteriz. Hafta sonu yapılacaklar listesi oldukça geniştir. Unomoi sınırsız gardırobundaki kıyafetler için bu hiç problem değil. Kiralık hafta sonu kıyafetleri seçenekleri ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyoruz.

  Güzel bir kahvaltı, at binme, deniz keyfi, farklı tatlar denemek için gezintiler vb. tüm seçeneklere hazırsınız. Sizi sınırsız gardırop ile buluştururken maliyetlerinizi de düşürmeyi hedefledik. Hafta sonu planlarınız için anında bolca seçenek bulacağınız kiralık hafta sonu kıyafetleri bölümümüze hoş geldiniz.

  Arkadaşlarınız ile plan yaptınız ancak gideceğiniz yere uygun kıyafetiniz olmadığını mı düşünüyorsunuz? Ya da dolabınızdaki kıyafetlerden sıkıldınız mı? Hemen Unomoi gardırobunu açın ve aklınızdaki kıyafeti hemen kiralayın. Hafta sonunda da tarzınızla konuşulacağınız tüm kıyafet seçenekleri dolabımızda mevcuttur.

  Zaten Unomoi abonesi olanlar şuna kiralık hafta sonu kıyafetleri arasından tercihini yapmaya başladılar bile. Siz bizimle ilk defa tanışıyorsanız sizlere biraz kendimizden söz edelim. Birkaç kere giyilecek ya da alıp dolabınızda unutacağınız kıyafetler yerine sizleri gerçekten severek kullanacağınız markalar ile buluşturuyoruz. Bu markalardaki ürünler ve farklı tarz seçenekleri arasından tercihinizi yapıyorsunuz ve Unomoi farkı ile kıyafetler evinize geliyor. Öncelikle yapmanız gereken Unomoi aboneliği oluşturmak, sonra ise sınırsız Unomoi gardırobu arasında dilediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri kuryelerimiz sizlere teslim ediyor işiniz bittiğinde ise sizlerden teslim alıyor.

  Tabii ki abone olmak çok kolay sadece fazla çeşit seçeneklerimiz arasında kalabilirsiniz. Aboneliğinizi Ürün sayısına göre yapabilir daha avantajlı fiyatlar ile kiralık hafta sonu kıyafetlerine ulaşabilirsiniz. Unomoi ailesine katılmak çok kolay ama bu aileden vazgeçmek oldukça zordur. Baştan söyleyelim.

  Keyifli bir hafta sonu için planınızı yapın ve gelin kıyafet seçmeye. Hayatınızın her alanında sizinle olacak ola bu siteyi çok seveceksiniz. Artık her kadının hayali olan sınırsız gardıroba sahipsiniz. Özgürce alışverişin tadına varabilirsiniz.

  Hafta sonu şıklığı ile özgürleşmek için sen de Unomoili ol.