• Işıltılı

  Toplam 43 tane ürün gösteriliyor

  Tek bir kıyafet ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Özel günlerde özellikle de yılbaşı yaklaşınca her yer ışıl ışıl olur. Özel günlerde giyeceğimiz kıyafetleri de ışıltılı seçeriz ve hem neşemizi belli ederiz hem de biz de parlamak isteriz. Sadece özel gecelerde giyeceğimiz bu kıyafetleri bulmak için hem aramamız lazım hem de bu kıyafetleri fiyatları normalin biraz üzerindedir. Ancak Unomoi içerisinde kiralık ışıltılı kıyafetler kategorisinde farklı modelleri daha az maliyet ile giymeniz mümkündür.

  Işıltıları payetler, danteller, boncuklar ya da kadife kıyafetlerde bulunur. Giydiğiniz zaman iddialı ve şık görüneceğiniz bu kıyafetler artık sizin de dolabınızda. Unomoi sınırsız gardıroba abone olduğunuz andan itibaren bu gardıroptaki her şey sizin. Üstelik sıkıldığınız zaman anında bırakabileceğiniz kıyafetlerdir. Her kadının hayalini süsleyen bu sınırsız gardıropta yerinizi hemen alın.

  Işıltılı kıyafetler ile her tarza bürünmek mümkündür. Ayrıcalıklı, iddialı, romantik, etkileyici vb. Tüm tarzlarda görünmek için kiralık ışıltılı kıyafetleri denemelisiniz. Her kadın mutlaka etkileyici olmak ister. Bunun için de ışıltılı kıyafetleri özellikle özel gecelerde tercih eder. Tek gece için yüksek fiyatlar ödemek yerine bir ay sınırsız kullanım ile Unomoi kiralık ışıltılı kıyafetleri deneyebilirsiniz.

  Tamamı payet kaplı etkileyici elbiseler, şık ışıltılı gömlekler ve daha fazlası. Hepsi Unomoi sınırsız gardırobunda sizleri beklemektedir. Abone sistemi ile hazırladığımız bu sitede kiralık ışıltı kıyafetlerden dilediğinizi bir ay boyunca sınırsız kullanabilirsiniz. Gireceği her ortamda etkileyici gözükmek isteyen kadınların tercihi ışıltılı kıyafetleri hemen inceleyin ve Unomoi farkı ile şıklığa adım atın. Kendi ayaklarının üzerinde duran kadınların daha da parlaması için kiralık ışıltılı kıyafetlerimiz sizinle. Hadi, hemen alışverişe başlayın.

  Işıltınla etkilemek için sen de Unomoili ol.