• Kayak

  Toplam 31 tane ürün gösteriliyor

  Hem sağlıklı hem de eğlenceli olan kış aylarının vazgeçilmezi kayak aktivitesini sever misiniz? Kış gelince de tatili özleriz ve seçeneklerimiz sınırlıdır. Kış denilince akla önce kar sonra da kayak gelir. Yılda bir iki kez yapılacak olan bu spor için yüklü miktarlar ödemek yerine her tatilde farklı kıyafetlerle olmaya ne dersiniz? Unomoi sınırsız dolapta kiralık kayak kıyafetleri de var. İstediğiniz an dolabınızdan çıkarıp giyebileceğiniz onlarca seçenekli kiralık kayak kıyafetlerini mutlaka inceleyin.

  Gideceğiniz otel içerisinde de kiralık kıyafetler bulabilirsiniz ancak temizliği konusunda emin olamazsınız. Unomoi ailesi olarak kiralık kayak kıyafetlerini de size tesliminden hemen önce kuru temizleme yapıyor ve temiz bir şekilde teslim ediyoruz.

  Unomoi neden avantajlıdır?

  Kayak kıyafetleri için ciddi miktarlarda ödemeler yaparsınız. Yılın belli ve kısa bir döneminde kullanacağınız eşyalar için hem bu kadar ödemeye gerek yok hem de dolabınız da yer yok. Abone olarak 1 ay sınırsız kullanabileceğiniz Unomoi dolaptaki kiralık kayak kıyafetleri tam size göre. Bütçenize ve zevkinize uygun tüm modellerin bir arada olduğu kayak kıyafetlerini seçin ve hemen sipariş verin. Yapmanız gerekenin sadece abone olmak olduğunu söylemiş miydik?

  Unomoi ailesi olarak çıktığımız yolda kadınların hayatının her alanında daha şık gözükmesi gerektiğini savunuyoruz. Bunun için gerekli konulardan birisi de şüphesiz ki giyimdir. Fiyatlar düşünüldüğünde birçok kadının sınırlı tercih hakkı bulunmaktadır. Ve kısa dönem giyilmesi mümkün olan (kayak kıyafetleri gibi) kıyafetleri sizlere kiralayarak hem maliyet hem de tarz özgürlüğünüzü sağlıyoruz.

  Hadi! Kayak yaparken de ayakları yere sağlam basan kadınlar olduğunuzu göstermek için sizler de kiralık kayak kıyafetlerine göz atın ve abone olarak ailemize katılın. Sonrasında istediğiniz marka ve renkte ürünleri seçip 1 ay boyunca sınırsız kullanabilirsiniz. Üstelik evinize bırakıyor ve evinize alıyoruz. Hayatının her alanında daha özel olduğunun farkına varmak için abone olmayı unutmayın.

  Soğuk ama keyifli geçecek bir tatilde içinizi ısıtmak için siz de Unomoili olun.