• Klasik

  Toplam 408 tane ürün gösteriliyor

  Klasik giyim kıyafetler her kadının dolabında mutlaka olması gereken ve hayat kurtaran parçalardır. Mutlaka her kadının dönem dönem ihtiyaç duyduğu bu sade şıklık için sizlere sınırsız seçenekler sunmaktayız. Klasik giyimin en önemli parçalarından olan kalem etek kurtarıcınız olabilir. Ya da pantolonlar üzerine gömlek ya da bluz kombininiz ile şıklığı yakalayabilirsiniz. Sizi şıklaştırırken aynı zamanda d vücut hatlarınızı ortaya çıkaracak olan bu parçalara ihtiyaç duyduğunuz her an onlarca çeşit ile Unomoi gardırobunuz yanınızda. Üstelik kiralık klasik kıyafetler fırsatı sayesinde sıkılmaya da son veriyoruz.

  İstediğiniz tarz ya da ihtiyacınıza göre klasik kıyafetleri kiralayabilir sonrasında da Unomoi gardırobunuzdaki yerine yeniden koyabilirsiniz. Biz kadınların yani çoğu kadının hayalini gerçekleştirmek istiyoruz. 1.5 yıl önce de bununla alakalı adımımızı attık ve sizler de çok sevdiniz. Şimdi kiralık klasik kıyafetler bölümümüz ile farklı bakış açılarımızı ortaya koyuyoruz. Tarzınız ne olursa olsun mutlaka klasik giyime ihtiyaç duyacağınız ortamlar olacak. İşte bu gibi anlarda kurtarıcınız olabilecek çeşit çeşit ürünler ile sizlerleyiz.

  Ayaklarının üzerinde duran ve yere sağlam basan kadınların duruşunu daha da sertleştiren klasik kıyafetler arasında hayranlıkla dolaşacaksınız. Sadelik ve şıklığın buluşma noktası olan klasik giyim sizlerin güzelliğini ortaya çıkaracak parçalardan oluşur. Midi etekler, kalem etekler, pantolonlar, elbiseler, ceketler, gömlekler, kısa topuklular ya da stilettolar… Unomoi sınırsız gardırobunuzda tüm klasik kıyafetler sizler için hazırdır. Hayatınızın her alanında en şık tercihlere en düşük maliyetlerle ulaşmak için kiralık klasik kıyafetlere hemen göz atın.

  Unomoi ailesi olarak kadınların her ortamda şık görünmesi için çıktığımız bu yolda sizler de abone olarak bize eşlik edebilirsiniz. Sınırsız gardırobumuzu sizinle paylaşmak için heyecanlanıyoruz. Kiralık klasik kıyafetlerimiz dışında diğer kategorilere de göz atmayı unutmayın. Gerekli olduğunda ‘’dolabımda buna benzer bir şey vardı.’’ diyebileceğiniz ürünler aklınızda olsun ki kendinizi de aileden hissedin.

  Klasik şıklık ile göz kamaştırmak için sen de Unomoili ol.