• Mezuniyet

  Toplam 59 tane ürün gösteriliyor

  Mezuniyet en özel anlarımızdandır. Sadece bir kere düzenlenecek olan bu gecede şıklık yarışı olduğu gibi ürün yelpazesi de oldukça geniştir. Kadınlar olarak hiç sevmediğimiz konulardan birisi de aynı ya da benzer olan kıyafetler biraz tadımızı kaçırabilir. Bu yüzden ince eleyip sık dokuruz. Bir yandan da bu gecede giyilecek olan kıyafetler ne yazık ki en fazla bir iki kere giyilen kıyafetlerdir. Böyle olmasının yanı sıra mezuniyet elbiseleri için fazla bütçe de ayırmamız gerekir.

  Bir kere giyip dolabınızda eskimeye bırakacağınız bir mezuniyet elbisesindense daha az maliyet ile kiralık mezuniyet elbiselerinden seçerek hem dolabınızdaki yoğunluğu azaltıp hem de az maliyet ile şıklığa sahip olabilirsiniz. Unomoi ailesi olarak hayatınızın her alanında ve her özel anlarınızda sizleri şıklık ile buluşturmaya devam ediyoruz. Mezuniyet gecenizde farklı marka ve farklı tarzlarda elbiseleri bulabileceğiniz Unomoi sınırsız gardırobundan beğendiğiniz kıyafeti almak için yapmanız gereken abone olmaktır. Abone olarak alışveriş yapma sistemimiz sayesinde şıklığınızı oluştururken güvenilir bir alışveriş keyfi de sizlere sunuyoruz.

  Mezuniyet gecenizi daha özel hissetmenizi sağlayacak kiralık mezuniyet kıyafetlerimiz Unomoi ailesi tarafından özen ile seçildi ve sizlerin seçimini beklemektedir. Bu özel gecede sizi ve tarzınızı yansıtacak model ve renkteki kıyafetleri çok seveceksiniz. Ayrıca sadece birkaç kere giyeceğiniz bu kıyafetlere daha az maliyet ile sahip olacak ve kendi dolabınızda başka kıyafetlere yer açacaksınız. Seçeceğiniz mezuniyet kıyafetini 1 ay kullanıp sonrasında kuryelerimiz ile evlerinizden teslim aldırabilirsiniz. Alışveriş yapmanın hem hesaplı hem de kolay yolu olarak Unomoi gardırobu hemen gezebilirsiniz.

  Kiralık mezuniyet kıyafetleri arasından seçiminizi yaptıktan sonra Unomoi kılıflı kıyafetinizi kuru temizleme yapılmış şekilde sizlere hazır halde getirmekteyiz. Kiralama sürenizin sonunda ise Unomoi kılıfı ile evinizden teslim alacağız. Hayaliniz olan sınırsız gardıroba kolayca ulaşmak için hemen abone olabilir, şık ve güçlü kadınların arasına sizler de katılabilirsiniz.

  Daha ışıltılı geceler için sen de Unomoili ol.