• Ofis

  Toplam 358 tane ürün gösteriliyor

  Siz de her sabah işe giderken aynı şeyleri giymekten sıkıldıysanız ya da giyecek hiçbir şeyim yok diyorsanız doğru yerdesiniz. Unomoi olarak sizleri birçok farklı grupta kıyafetler ile buluşturuyoruz. Ürün yelpazemiz oldukça geniştir. Hem her bütçeye hem de her tarza uygun kıyafetleri sizler için bir araya getirdik. Peki, farkımız ne?

  Aradığınız tarza uygun tüm ofis kıyafetlerini sitemiz içerisinde bulabilirsiniz. Tarz, marka fark etmeden kendinize en uygun ofis kıyafetleriniz bulabilirsiniz. Farkımız ise bu kıyafetlerin hepsini kiralayabilmenizdir. Evet, beğendiğiniz kıyafeti seçip kiralayabilir ve temizlenmiş şekilde evinize gönderim isteyebilirsiniz.  Biz sizin sınırsız gardırobunuzuz. Daha az bütçe ile daha fazla kıyafete ulaşmak için yapmanız gereken tek şey alışveriş. Hemen alışverişe başlayın ve ofis tarzınızı yeniden keşfedin.

  Kiralık ofis kıyafetlerine hemen ulaşabilir ve seçmeye başlayabilirsiniz. Kiralama yaparken isterseniz abone olarak isterseniz de tek seferlik alışveriş yapabilirsiniz. Kiralık ofis kıyafetlerini sizlere getirmeden önce kuru temizleme işlemlerini yapıyor ve kendi özel kutularımızda teslim alıyoruz. Bir ay boyunca kullanacağınız kiralık ofis kıyafetlerini evinize teslim ediyor ve evinizden teslim alıyoruz. İşe giderken ‘’Bugün ne giysem?’’ diye düşünmenizin önüne geçerek sizlere sınırsız bir gardırop sunuyoruz.

  Ne Yapmalısınız?

  Öncelikle bize katılarak sınırsız gardırop üyeliğinizi başlatmalısınız. Sonrasında kiralık ofis kıyafetlerini inceleyip sepete eklemeniz yeterlidir. Sonrasında Unomoi çantasında seçiğin ürünleri temiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Bir ay sonunda ise kuryemiz evinizden teslim almaktadır.

  Artık giyinmek işte bu kadar kolay. Ofisinizdeki en şık ve farklı tarza sahip olmanız için gardırobumuz sizlere açıktır. Farklı ve kaliteli kıyafetler ile ofisinizde tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kiralık ofis kıyafetlerini 1 ay boyunca sınırsız kullanabilirsiniz. Artık sınırlı değil sınırsız sayıda kıyafete sahipsiniz. Siz de hemen Unomoi aboneliğinizi oluşturun ve sınırsız alışverişin tadına varın. Hem sürdürebilirliği destekleyin hem de daha az ödeyin.

  Ofis şıklığın ile konuşulmak için sen de Unomoili ol.