• Parti

  Toplam 152 tane ürün gösteriliyor

  Partiler yoğun iş tempolarında nefes almamızı ve eğlenip stres atmamızı sağlayan aktivitelerdir. Hem rahat hem de şık olan kıyafetler ile gece boyunca eğleniriz. Ancak dolabımızda her zaman uygun kıyafetler olmayabiliyor ya da mutlaka başka yerde kullanmış oluyoruz. Bu tarz kıyafetler genelde tek kullanımlık olabilmektedir.

  İşte Unomoi gardırobuna giriş yaparak kiralık parti kıyafetlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Hem tek gece giyilecek kıyafetlere yüksek tutarlar ödemekten kurtulabilir hem de uzun süre kullanmayacağınız için kıyafetlerinizin modelinin eskimesi ihtimalini ortada kaldırabilirsiniz. Çeşit çeşit renk renk kiralık parti kıyafetleri arasından dilediğinizi seçip bir ay boyunca istediğiniz kadar ya da sınırsız giyebilirsiniz.

  Markaların kıyafetleri özellikle de parti kıyafetleri oldukça ilgi çekicidir ancak pahalıdır. Yüksek miktarlar ödemek yerine daha düşük maliyetler ile markaların kiralık parti kıyafetlerine de ulaşabilirsiniz. Tek bir markaya ya da kıyafete takılmadan onlarca çeşit parti kıyafeti ile sizleri buluşturmaya devam ediyoruz. Kiralık parti kıyafetlerine göz atmak ve sadece eğlencenizi düşünmek için Unomoi sınırsız gardırobumuzda gezintiye çıkabilirsiniz.

  Partilerin en şık kadını olmak için Unomoi gardırobu sizlerle. Üye olduktan sonra 1 ay sınırsız kullanacağınız kıyafetleri seçerek hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Kampanyalarımıza da göz atarak maliyetinizi daha çok düşürebilirsiniz. İster tek ürün ister birden fazla ürün ekleyin ve hemen şıklığınıza şıklık katın.

  Sizlere ilham olacak olan renkli tasarımlar için bültene üye olup alışverişin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Kadınların sınırsız gardırop hayalini gerçekleştirmek için 1,5 yıldır özveri ile çalışıyoruz. Kiralık parti kıyafetleri alanında da kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak adımlar atarak yelpazemizi genişlettik. ‘’Her kadın her an özel hissetmeli’’ diye çıktığımız yolda sizlere özgüveninizi vermeyi amaçladık ve başarıyoruz. Unomoi ailesine katılarak sizler de kendinden emin kadınların arasına katılabilir ve daha az maliyet ile daha kısa sürede kendinizin farkına varabilirsiniz.

  Şıklık içerisinde eğlence için sen de Unomoili ol.