• Şık

  Toplam 623 tane ürün gösteriliyor

  Şıklık her kadına göre farklı anlamlar taşır. Kimi spor kıyafetler ile kimi de klasik kıyafetler ile şıklığı yakalarlar ve rahat ederler. Kiralık şık kıyafetlere göz atmadan önce seçiminizi daha da kolaylaştırmak için sizin için şıklığın tanımının ne olduğuna karar vermelisiniz. Elbise şıklığı, Jean şıklığı, spor şıklık vb. hangi kategoride olursa olsun Unomoi sınırsız gardırobunda aradığınız şıklığı kolaylıkla yakalamanız mümkündür.

  Şıklık konusuna imzalar atmış markaların alım ücretleri oldukça fazladır ancak Unomoi içerisinde bu pahalı markaları da kolaylık ile kiralayabilirsiniz. Mesela GUCCI ile şıklığı yakalamak için ciddi miktarları tek seferde ödemek yerine aynı tutara birden fazla GUCCI marka kıyafeti kombinleyebilirsiniz. Her kadının hayali olan sınırsız gardırobun içerisinde neredeyse tüm markalar vardır. Özellikle de kaliteli segment ürünler ile sizleri buluşturup maliyetinizi azaltmayı hedefledik.

  Giyeceğimiz kıyafetler bizimle alakalı iletişim anlamında fikirler oluşturmaktadır. Bu yüzden de bunun farkında olan birçok kadın giyimine kendisi için özen gösterirler. İş yerinde, alışverişte, özel yemeklerde, düğünlerde ya da partilerde fark etmeden her ortamda şık olmayı isteriz. Ancak dolabımızdaki kıyafetlerin çoğunun ömrünü neredeyse tükettiğimizi düşünürsek ve de yeniden bir dolap oluşturmanın maliyetini, kiralamak bu yüzden oldukça avantajlıdır. Kiralık şık kıyafetler arasından her gününüze uygun kıyafeti bulabilir ve hemen şık kadınların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. Unutmayın biz sizi değiştirmiyor, sizde olanı göz önüne çıkarıyoruz.

  Sınırsız gardırobun faydaları nelerdir? Abone sistemi ile çalışan sitemizde güvenliğiniz ve sağlığınız garanti altındadır. Ödemelerinizin karşılığını hemen alırsınız, dolapta bekleyen kıyafetleriniz azalır. Özellikle de özel günlerinizde anında çözümler ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Daha fazla faydalardan yararlanmak için Unomoi sitesinde aboneliğiniz başlatıp hemen denemeye başlayabilirsiniz. Kiralık şık kıyafetler ile güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Bir ay boyunca sınırsız kullanacağınız şık kıyafetleri kiralamak için hemen harekete geçebilirsiniz.

  Şıklığın ile büyülemek için sen de Unomoili ol.