• Tatil

  Toplam 230 tane ürün gösteriliyor

  Tüm yıl boyunca çıkacağımız tatili düşünüyoruz değil mi? Peki geçen yıl giydiğiniz kıyafetlerin hepsi yeniden oluyor mu ya da sıkıldınız mı? Hiç problem değil, Unomoinin sınırsız gardırobu ile kiralık tatil kıyafetlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kiralama yapmanın en büyük avantajlarından birisi satın aldığınız kadar maliyetli olmaması ve bir sonraki kullanımda eskimesi, olmaması gibi risklerin ortadan kalkmasıdır. Tatil için aradığınız her tarzda kıyafeti sınırsız gardırobumuzda bulabilirsiniz.

  Dünyaca ünlü markaların ya da tasarımcıların kıyafetlerini üzerinizde taşıyarak tatilde kendinizi daha iyi hissetmek ve güzelliğinizi öne çıkarmak istemez misiniz? Unomoi ile bu mümkün. İlgi çekici ve farklı seçenekleri ile sınırsız gardırop içerisinde aradığınız her şey var. Kiralık tatil kıyafetleri ise elbise, şort, etek vb. tatil için gerekli olan tüm kategoriler vardır. Tek yapmanız gereken abone olup beğendiklerinizi sepete eklemeniz.

  Bir alışveriş sitesinden çok daha fazlası olan Unomoi ile tanıştıktan sonra bambaşka bir dünyaya açılacaksınız. Hem her zaman daha şık hem de daha az maliyetler ile güzelliğinizden söz ettireceksiniz. Dolabınızı hayal edin alıp da giymediğiniz ya da artık giyemediğiniz birçok kıyafet var. Elden çıkarması da oldukça güç çünkü çoğu kullanıldığı için hem değeri daha düşük olacak hem de zamanı geçmiş olacağı için satılmayacak. Peki, Unomoili olursanız ne olacak?

  Kiralık tatil kıyafetlerinizi seçecek ve sadece tatiliniz boyunca kullanacaksınız. Sonrasında eskidi mi, olur mu derdinden kurtulacaksınız. Tatile çıkmadan önce istediğiniz marka ve tarzda ürünü sipariş verin, deneyimli ekibimiz sizler için hazırlamaya başlasın. Kuru temizleme yapılmış ve özel Unomoi kılıflarında sizlere hazır halde getirelim. Siz sadece tatilin keyfini çıkarın. Sonrasında da Unomoi kılıfına koyduğunuz ürünler için alım isteği yollayın ve kuryelerimiz gelip evinizden alsın. İşte giyinmek artık bu kadar kolay.

  Hayatınızın her alanında size kendinizi iyi hissettirecek kıyafetlere ulaşmak için hemen abone olabilirsiniz. Doya doya eğlenip dinleneceğiniz tatil boyunca Unomoi sınırsız gardırobu sizlerle.

  Eğlenceli bir şıklık için hemen Unomoili ol.