Site Kullanım ve Üyelik Prosedürü

SİTE KULLANIM VE ÜYELİK PROSEDÜRÜ

Üyelik Hakkında

Internet sitemize üye olmak için Giriş Yap/Kayıt Ol sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak kiralama yapmadan önce Mesafeli Kiralama Sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Abone Olarak Kiralama

Üyelerimiz, stokta bulunan 4 ürünü seçerek ve üyelik ücretini ödeyerek üyeliklerini başlatmış olacaklardır. Üyelik ücretini ödedikleri tarih, üyelik başlangıç tarihi sayılacak ve her ay bu tarihte üyelik otomatik olarak yenilecektir. Seçilen 4 ürünün, aynı anda sipariş edilmesi gerekmektedir. Ürünlerin en geç, üyelik yenileme tarihinden 1 iş günü önce iade edilmesi gerekmektedir. Üyeler, ürünlerini teslim edecekleri tarihe “Aboneliklerim” sayfasından ulaşabileceklerdir. Gönderilen ürünler UnoMoi’ye ulaştıktan sonra, Üye bir sonraki ay kullanmak için yeni 4 ürününü seçme hakkına sahip olacaktır. Kuru temizleme ve kargo hizmeti fiyata dahildir. Üyelik bedeline KDV dahildir. Üyeler bu pakette, mağaza fiyatından bağımsız her ürünü sepetlerine atabilir ve 4 üründen oluşan sepetin toplam mağaza satış fiyatı limiti 7,500 TL’dir.


Üyelik İptali

Üye dilediği zaman üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir. Üyeliğinizi iptal etmek için üye girişi yaptıktan sonra “Aboneliklerim” sayfanızdan üyeliğinizin iptalini, bir sonraki üyelik yenileme tarihinden önce, talep etmeniz gerekmektedir. Üyeliğini iptal etmek isteyen üyeler, elindeki parçaların hepsini UnoMoi’ye bir sonraki üyelik yenileme tarihinden önce teslim etmek zorundadırlar. Aksi takdirde üyeliğinizin iptali kabul olmayacak ve bir sonraki ay için üyelik ücreti çekilecektir.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir

1 – Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
2 – Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
3 – Sisteme veya UnoMoi ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Ürün Yorumları

Her üye, ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.
Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösteriniz. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.
X
Kıyafet Öner