Site Kullanım ve Üyelik Prosedürü

SİTE KULLANIM VE ÜYELİK PROSEDÜRÜ

Üyelik Hakkında

Internet sitemize üye olmak için Giriş Yap/Kayıt Ol sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak kiralama yapmadan önce Mesafeli Kiralama Sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Abone Olarak Kiralama

Üyelerimiz, stokta bulunan 4 ürünü seçerek ve üyelik ücretini ödeyerek aylık aboneliklerini başlatmış olacaklardır. Abonelik ücretini ödedikleri tarih, Abonelik başlangıç tarihi sayılacak ve her ay bu tarihte aboneliğiniz otomatik olarak yenilecektir. Seçilen 4 ürünün, aynı anda sipariş edilmesi gerekmektedir. Ürünlerin en geç, abonelik yenileme tarihinden önce iade edilmesi gerekmektedir. Üyeler, ürünlerini teslim edecekleri tarihe “Aboneliklerim” sayfasından ulaşabileceklerdir. Gönderilen ürünler UnoMoi’ye ulaştıktan sonra, abonelerimiz bir sonraki ay kullanmak için yeni 4 ürününü seçme hakkına sahip olacaktır. Kuru temizleme ve kargo hizmeti fiyata dahildir. Abonelik bedeline KDV dahildir. Abonelerimiz bu pakette, mağaza fiyatından bağımsız her ürünü sepetlerine atabilir, 4 üründen oluşan sepetin toplam mağaza satış fiyat limiti 10.000 TL’dir.


Abonelik İptali

Abonelerimiz dilediği zaman aboneliğini iptal etme hakkına sahiptir. Aboneliğinizi iptal etmek için üye girişi yaptıktan sonra “Aboneliklerim” sayfanızdan aboneliğinizin iptalini, bir sonraki abonelik yenileme tarihinden önce, talep etmeniz gerekmektedir. Aboneliğini iptal etmek isteyen üyeler, elindeki parçaların hepsini UnoMoi’ye bir sonraki abonelik yenileme tarihinden önce teslim etmek zorundadırlar. Aksi takdirde aboneliğinizin iptali kabul olmayacak ve bir sonraki ay için abonelik ücreti çekilecektir.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir

1 – Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
2 – Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
3 – Sisteme veya UnoMoi ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.


3 Aylık ve 12 Aylık Taahhütlü Paketler

Abonelerimiz, 3 Aylık ve 12 Aylık Taahhütlü Paketleri seçmeleri durumunda, seçtikleri süre boyunca indirimli fiyatlardan yararlanacaklardır ve taahhüt edilen sürenin bitiminde, abonelik otomatik olarak iptal edilecektir. 3 Aylık abonelik paketini kullanan abonelerin, aboneliklerini taahhüt süresi bitmeden iptal etmeleri durumunda, aboneye hizmetin kullanıldığı ay sayısı çarpı 150 TL cezai şart uygulanacaktır. 12 Aylık abonelik paketini kullanan abonelerin, aboneliklerini taahhüt süresi bitmeden iptal etmeleri durumunda, aboneye hizmetin kullanıldığı ay sayısı çarpı 250 TL cezai şart uygulanacaktır.

Ürün Yorumları

Her üye, ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.
Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösteriniz. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.
X
Kıyafet Öner