UnoMoi Türk Eğitim Vakfı ile Elele

54 yıldır eğitimde fırsat eşitliği misyonuyla, başarılı ve maddi imkanı kısıtlı, ülkemizin aydınlık geleceği gençlerimizin okuyabilmesini, kendini geliştirmesini hedefleyen Türk Eğitim Vakfı ile birlikte bir proje geliştirdik. TEV bursiyerleri, UnoMoi’den dünyaca ünlü markalardan beğendikleri tasarımları mezuniyetlerinde, doğum günü partilerinde, önemli etkinliklerde ve en önemlisi de staj/iş görüşmelerinde hiçbir ücret ödemeden temin edebilecekler.

AMACIMIZ

Gelecek nesillerde de çevre bilinci oluşturmak ve onlara hayatlarının her alanında yanlarında olduğumuzu hissettirmek aynı zamanda çevreye verdiğimiz zararı en aza indirebileceğimiz ve bunu yaparken de şıklığımızdan ödün vermeyeceğimiz yepyeni deneyimler sunma

UnoMoi’de amacımız; Kıyafetlerin kullanım ömrünü uzatırken, hızlı modanın çevreye verdiği zarara, bir nebze de olsa "dur" diyebilmek. Yarının doğasını korumak adına çıktığımız bu yolda, bizimle aynı değerleri paylaşan ecording ile iş birliği içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Türk Eğitim Vakfı Hakkında

TEV 4 Mayıs 1967 tarihinde Merhum Vehbi Koç'un önderliğinde eğitime gönül vermiş 205 Türk aydını tarafından kuruldu. Amacı, 1967 Türkiye’sinin şartlarında birçok kişi için hayal bile edilemeyecek bir seferberlikle okumak isteyen gençlere destek olmaktı. Onlar vasıflı insan gücünün bu ülkeyi kalkındıracağını, bu gücün de ancak eğitimle sağlanabileceğini biliyordu.

">

TEV’in Hedefleri

Başarılı ve maddi imkanı kısıtlı, daha fazla sayıda gence eğitim bursu vermek, Ülkenin geleceğinde rol oynayacak liderlik vasfı taşıyan daha çok gence “Üstün Başarı Bursu” vermek, TEVİTÖL’ de daha fazla üstün başarılı ve yüksek potansiyelli genci eğiterek gözetilmesi gereken bu potansiyeli ülkemize kazandırmak, Kız öğrenci yurtlarının sayısını artırmak, Ülkemizin ihtiyaç duyulan her köşesinde ilköğretim okulları, öğrenci yurtları, öğretim merkezleri açmak, Sosyal sorumluluk projelerine destek vermek.

Ürünler Nasıl Geliyor?

UnoMoi TEV bursiyerlerinin tercih etmiş oldukları tüm gereksinimlerini, takıdan çantaya takım elbiseden kravata kadar, kullanmak istedikleri günden 1 gün önce özel paketleme yaparak ve özel kuryeleri ile gönderiyor ve yine sonrasında aynı şekilde özel kuryeleri aracılığı ile geri alıyor. Tüm kıyafetler hijyen şartları gereği tek tek paketlenmekte ve her bir kullanımdan sonra da temizlenip dezenfekte edilmekte. Bu sebeple gönül rahatlığı ile giyilebilirler. Ayrıca tüm kıyafetler sigortalı olduğundan kullanıcıların herhangi bir kazadan ya da aksaklıktan korkmalarına da gerek kalmıyor. Hiçbir şey düşünmeden özel günlerinin tadını çıkartabilir, iş görüşmelerine odaklanabilirler.

Hijyen Konusu

Hepimizin endişeli olduğu bu dönemde hijyen en önemli meselemiz. Kiraladıkları ürünler abonelerimize, detaylı bir kuru temizleme sürecinin ardından, ayrı ayrı askılarda ve el değmeden poşetlenerek, tek bir UnoMoi çantası içinde gönderiliyor. Kuru temizleme sürecinde kullanılan sanayi tüpü ütülerde sıcaklık 150 dereceyi bulur. Öncesinde de solventle yıkanıp 70-80 derecede buharla kurutma işlemi yapılır. Bu sürecin virüsleri öldüren güvenilir bir metot olduğu uzmanlar tarafından kabul edilmiştir.

Amacımız:

Gelecek nesillerde de çevre bilinci oluşturmak ve onlara hayatlarının her alanında yanlarında olduğumuzu hissettirmek aynı zamanda çevreye verdiğimiz zararı en aza indirebileceğimiz ve bunu yaparken de şıklığımızdan ödün vermeyeceğimiz yepyeni deneyimler sunmak.

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.
X
Bize ulaşabilirsiniz. Kıyafet Öner