UnoMoi
Aylık Kıyafet Aboneliği

1 Ay / 3 Ürün / 1499 TL

UnoMoi NASIL ÇALIŞIR

BİZE KATIL

Kendi tarzında yeni bir şeyler mi giymek mi istiyorsun, yoksa bambaşka markalar denemek mi? Abonelik paketimizle sınırsız gardırobunun kapılarını hemen aç.

ÜRÜNLERİNİ SEÇ

Bu hafta için kiralamak istediğin ürünleri belirle. Dilediğince giy, sınırsızca kullan.

KİRALA. GİY. DEĞİŞTİR. TEKRARLA

1 haftanın sonunda ürünleri sana en yakın anlaşmalı kargo şubesine teslim et. Şimdi yeni ürünlerini seçebilirsin.

Pelin Kaya'nın (@modavesosyete) UnoMoi'den seçtikleri:

‘Moda ve Sosyete' hesabıyla tanınan Pelin Kaya'nın UnoMoi favorileri:.

UnoMoi MARKALAR

SİZDEN GELENLER

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • UnoMoi Nedir?

  UnoMoi, yerli ve yabancı yüzlerce markanın ve tasarımcının ürünlerini, 1 hafta süre ile kiralayabileceğiniz ya da 2. el fiyatına satın alabileceğiniz online bir platform. İş yeri, tatil, hafta sonu ya da özel bir gece. Dilediğiniz her markaya ulaşmanızı ve o ürünleri sınırsız kullanım hakkına sahip olmanızı amaçlıyoruz.

  Unutmadan: Kuru temizleme hizmeti ve sigorta da bizden.

 • UnoMoi’de ne tür ürünleri kiralıyorsunuz?

  UnoMoi’de bir kadının hem hafta içi iş hayatında, hem hafta sonu sosyal hayatında, hem de yaz ve kış tatillerinde ihtiyaç duyacağı tüm kıyafet ve aksesuarlarını kiralıyoruz. Kayak ve trekking kıyafetleri de dahil.

 • UnoMoi ne demek?

  Uno farklı dillerde “bir” demek. Moi ise “ay”
  UnoMoi’de kendi seçtiğiniz ürünleri 1 ay boyunca kiralayabildiğiniz için bizce harika bir isim. Sizce de öyle değil mi? :)

 • Kiralamak istediğim elbise kargoya verilmeden önce temizlenecek mi?

  Kiraladığınız ürünler, size gönderilmeden önce ekibimiz tarafından özenle hasar kontrolü yapılır, ardından da birinci sınıf kuru temizleme servisi ile temizlenir. Sonrasında da size teslim edilmesi için anlaşmalı kargo firmamıza verilir. Sizlerin kuru temizleme yaptırmanıza gerek yoktur.

 • Teslim aldığım ürünler hangi durumda olacak?

  Size teslim ettiğimiz ürünlerin “tertemiz ve yeni gibi” görünmeleri için çalışan bir kalite kontrol ekibimiz var. İşimizin en önemli noktalarından birinin de size ürünlerinizi en yüksek kalitede teslim etmek olduğunu düşünüyoruz. Kiraladığınız tüm ürünleri kuru temizleme yapıldıktan sonra tek bir UnoMoi elbise çantası içinde teslim alacaksınız.

 • Kiraladığım ürünlerde küçük hasarlar oluşursa sorun olur mu?

  Tüm kıyafetlerimiz sigortalı olduğu için, küçük hasarlarda sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Ancak kiralanan üründe ciddi bir hasar oluşması, çalınması, kaybolması ya da giyilemeyecek hale gelmesi durumunda kıyafetin mağaza satış fiyatı sizden talep edilecektir.

 • Sürdürülebilir modayı desteklediğinizi söylüyorsunuz. UnoMoi hangi yönleri ile çevre dostu?

  Buradan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • UnoMoi'de beğendiğim ürünleri satın alabilir miyim?

  UnoMoi'deki her ürünü dilerseniz satın da alabilirsiniz. Ürün sayfasında kiralama seçeneklerinin altındaki "Satın Al" butonuna tıklayarak ürünü hızlıca satın alabilirsiniz.

  Ürünün ayıplı olması, ürünün internet sitemizdeki niteliklere uygun olmaması, görsellerde yer almayan bir hasar içermesi hallerinde, veya ürünün yanlış/farklı, eksik olması durumunda; müşteri ürünü teslim aldıktan sonraki 7 gün içinde iade yapma hakkına sahiptir . İnternet sitemizde sadece kullanılmış/ikinci el ürün satışı yapılıyor olması sebebiyle, salt mutat kullanımdan doğan ve tahmin edilebilir yıpranma/hasar iade sebebi sayılmaz.

 • Hangi şehirlere ürün gönderimi yapıyorsunuz?

  UnoMoi’de Türkiye’nin her yerine gönderim yapıyoruz.

 • Siparişim ne zaman kargoya verilecek?

  Online sitemizden verdiğiniz siparişlerde, kiralama süreleri teslimat adreslerine göre otomatik olarak belirlenir. Kiralama sürelerine kargoda geçen zaman dahildir. Kiralama sürenizin ilk günü, ürünün anlaşmalı kargo firmasına teslim edildiği gündür.

 • Siparişim hangi kargo ile gönderilecek?

  Tüm siparişleri Yurtiçi Kargo ile gönderiyoruz. Dilerseniz Etiler'deki showroomumuzda da ürünlerinizi teslim alıp, teslim edebilirsiniz. Kullanım sürenizin sonunda da sizden ürünleri size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine karşı ödemeli olarak teslim etmenizi rica ediyoruz.

 • Siparişimin nerede olduğunu öğrenmek istiyorum.

  Siparişiniz kargoya verildikten sonra tarafınıza mail ve mesaj yoluyla bilgi verilmekte ve kargo takip numarası sizinle paylaşılmaktadır. Kargo takip numarasıyla siparişinizin nerede olduğunu kolayca takip edebilirsiniz. Kiraladığınız ürünlerin teslimat tarihine "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim“ sayfasından da ulaşabilirsiniz.

 • Siparişimin size başarıyla iade edildiğini nasıl bileceğim?

  Biz size haber vereceğiz. Kiraladığınız ürünler UnoMoi elbise çantasında bize ulaştığında sizi e-mail yoluyla bilgilendireceğiz. O zamana kadar Hesabım sayfasından siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

 • Kiraladığım ürünleri geri göndermekte gecikirsem ne olur?

  Maalesef, herhangi bir ürünün bize geç dönmesinin domino etkisi var. Siz bir ürünü geç iade ettiğinizde, o ürünü sizden sonra kiralayan üyemizi mağdur etmiş olursunuz. Herhangi bir üyemizin mağdur olmasını engellemek adına iade tarihleri konusundan çok hassasız. Bu nedenle iadenin geciktiği her gün için sizden 250 TL talep edilecektir.

 • Ürünler nasıl paketleniyor?

  İşimizin en önemli noktalarından birinin size seçtiğiniz ürünleri en yüksek kalitede teslim etmek olduğuna inanıyoruz.


  Kuru temizleme sürecinin ardından, ürünler teması en aza indirmek adına hemen poşetlenir. Tüm kıyafetler, aksesuarlar, askılar, aksesuar keseleri ve elbise çantaları da bize her geri geldiğinde titizlikle temizlenir.

 • Aksesuarları nasıl temizliyorsunuz?

  Takılar alkolle, çantalar ise dezenfektanla her seferinde detaylı temizlenir. Her üyemiz deneyimleyebileceği en yüksek kalitedeki hizmeti alabilsin diye titizlikle çalışıyoruz

 • Ürünleri teslim aldığımda ütülemem gerekiyor mu?

  Ürünleri size kırışıksız teslim edebilmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Kıyafetler ayrı ayrı poşetlenmeden önce ütüleniyor ve sonrasında da dikkatli bir şekilde UnoMoi elbise çantalarının içine yerleştiriliyor. Eğer teslim aldığınız ürünlerin ütülemeleri gerektiğini düşünüyorsanız, ütüyü düşük ısıda ve ürüne zarar vermemeye özen göstererek yapmanızı rica ediyoruz.

 • Temizleme sürecinizin ardından ürünlerde koku kalıyor mu?

  Temizlenen ürün ister ipek, ister deri, ister pamuklu olsun, kuru temizleme sürecimizde kullanılan tüm malzemeler kokusuzdur.

 • Neden temizlenen ürünleri plastik poşetlere koyuyorsunuz?

  Ürünleri temizlendikleri anda plastik poşetlere koyuyoruz. Böylece temizlenen ürünlere, size ulaşanana kadar, insan eli değmesi dahil, herhangi bir temas olmasını engelliyoruz. Bu plastik poşetler aynı zamanda ürünün kalitesini korumamıza ve kullanım ömrünü uzatmamıza yardımcı olduğu için, sürdürülebilir modayı desteklerken, uzun vadede daha az kıyafetin atık olmasına yardımcı oluyor. UnoMoi’de tüm üyelerimizden kiraladıkları kıyafetleri yine bu plastik poşetlerin içinde bize geri göndermelerini rica ediyoruz. Böylece bu poşetler de geri gönüşümle tekrar kullanılabiliyor.

 • UnoMoi kıyafet çantası nedir? Neden bu çantayı kullanıyorsunuz?

  UnoMoi kıyafet çantalarını kiraladığınız ürünlerin hasarsız size ulaşmalarını sağlamak adına tasarladık. Ürünlerin sizde kaldığı 1 ay süre boyunca bu çantaları kullanmak isteyebileceğinizi de düşünerek kullanışlı ve şık olmalarına özen gösterdik. Tekrar tekrar kullanılabilir olmaları da sürdürülebilirlik hedefimize hizmet ediyor.

 • UnoMoi kıyafet çantaları her seferinde temizleniyor mu?

  Kuru temizleme sürecinin ardından, kiraladığınız ürünler size UnoMoi kıyafet çantları içinde gönderilir. Böylece ürünler size ulaşırken de herhangi bir temasa maruz kalmaz. Kıyafet çantalarımıza her yeni siparişin ardından kuru temizleme yapılır.

 • Kiraladığım herhangi bir ürünü yıkayabilir miyim ya da kuru temizleme yaptırabilir miyim?

  Kiraladığınız hiç bir ürünü temizlemenize gerek yok. Biz çaresine bakarız!
  Kuru temizleme aşaması UnoMoi’de çok önem verdiğimiz ve çok ciddiye aldığımız bir süreç. Her ürünün kalitesini uzun süre koruyabilmek ve kullanım ömrünü olabildiğince uzatabilmek adına kuru temizleme sürecini bizim yönetmemiz çok önemli. Lekelenen ürünlerin kesinlikle müdahale edilmeden ( tuz veya kolonya dökmek, deterjan ile silme ya da çamaşır makinasında yıkama vs. yapmadan) ve fazla bekletilmeden en kısa sürede tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 • Nasıl abone olurum?

  Dilediğiniz ürünleri seçtikten sonra ödeme bilgilerinizi girin ve ilk siparişinizi verin.

 • Abonelik ücretini nasıl ödeyeceğim?

  Abonelerimiz her hafta yeni ürünlerini seçmeden önce ödeme yapacaklardır. Aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece 1 hafta sonra kredi kartınızdan abonelik ücreti çekilecektir.

 • Kiraladığım ürüne zarar verirsem ya da ürünü kaybedersem ne olacak?

  Abonelik ücretiniz ürünlere verdiğiniz küçük hasarlara karşı sigorta ücretini de içermektedir. Böyle bir durumda bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ancak, ürün kaybolursa, çalınırsa ya da hasar nedeniyle kullanılamayacak hala geldiyse, ürünün mağaza satış fiyatı sizden talep edilir.

 • Kiralamak istediğim ürün için “bu ürün kirada” diyor. Bu ne demek?

  Üye olarak bu sınırsız gardroptan dilediğiniz ürünü kiralamaya başlayabilirsiniz. Ancak her üründen bir tane olduğu için, sizin beğendiğiniz ürün başka biri tarafından kiralanmış olabilir. Böyle bir durumda "haber ver” seçeneğine tıklarsanız, ürün elimize ulaştığında size email yoluyla bilgilendirebiliriz. Beğendiğiniz ürünlerin üzerindeki kalp ikonunu da tıklayarak, Favorilerim sayfasında hepsini bir arada görebilirsiniz.

 • Kiraladığım ürün bana hasarlı gelirse ne yapmalıyım?

  Ürünleri kargo şirketine teslim etmeden önce kalite kontrol ekibimiz tarafından titizlikle incelendikleri için böyle bir durumun yaşanma olasılığı çok düşük ancak elbette ürün size gelirken bir kaza yaşanmış olabilir. Zarar görmüş paket durumunda ise, hasarlı ürün teslim alınmayarak kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız, hemen bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Böylece mümkün olan en kısa sürede size istediğiniz yeni bir ürünü gönderebilelim.

 • Hediye Çekimi nasıl kullanabilirim?

  UnoMoi hediye çekini sitedeki her üründe kullanabilirsiniz.

 • Hediye Çeklerininin son kullanma tarihi var mı?

  Hayır, yok. Hediye çekinizi ne zaman isterseniz kullanabilirsiniz.

 • Kredi kartımdan ne zaman çekim yapılacak?

  Siparişinizi onayladığınız anda kredi kartınızdan çekim yapılacaktır. Tek ürün kiraladığınız zaman kartınızdan bir defa çekim yapılacaktır. Planlarımızdan birini seçip abone olduğunuzda ise üyeliğinizi iptal ettirmediğiniz sürece her ayın aynı günü kartınızdan çekim yapılacaktır.

 • Siparişim ne zaman elime ulaşır?

  Siparişinizi oluşturduğunuz anda kiraladığınız ürünleri size ne zaman teslim edeceğimiz hakkında bilgilendirileceksiniz. Hesabım / Siparişlerim bölümünden de süreci takip edebilirsiniz. İstanbul içinde saat 16.00'ya kadar verilen siparişlede ertesi gün teslimat yapıyoruz. Ankara için ise, saat 14:00'e kadar verilen siparişler ertesi gün teslim edilir. Saat 14:00'ten sonra verilen siparişler Ankara'ya 2 iş günü içinde teslim edilir. İstanbul ve Ankara dışındaki iller de ise, 2 iş günü içinde teslimat yapıyoruz.

 • Kalp ikonu nedir? Ne zaman kullanmalıyım?

  Kalp ikonuna bastığınızda o ürünü “Favorilerim” sayfasına atmış oluyorsunuz. Böylece o an ya da daha sonra o ürünü kiralamak istediğinizde sitemizde kolayca bulabiliyorsunuz. Ayrıca beğendiğiniz ürünleri görmek bize sizin hakkınızda daha fazla bilgi vereceği için, size en uygun seçenekleri karşınıza çıkarmamız daha kolay olacaktır.

 • Kiraladığım ürünleri terziye götürebilir miyim?

  Ürünlere kalıcı herhangi bir işlem yaptırmamanız gerekiyor. Çift taraflı bantlarla geçici çözümler bulabilir ya da teyel yaptırabilirsiniz.

 • Fermuarla ilgili bir sorun yaşarsam ne yapmalıyım?

  Eğer kiraladığınız ürünün fermuarı ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

 • UnoMoi kıyafet çantası bende kalabilir mi?

  Maalesef, hayır. Kiraladığınız ürünleri yine UnoMoi kıyafet çantası içinde anlaşmalı kargo firmamıza teslim etmeniz gerekiyor. UnoMoi kıyafet çantasını iade etmemeniz durumunda her bir çanta için sizden 3000 TL talep edilecektir.

 • Aksesuar keseleri bende kalabilir mi?

  Maalesef, hayır. Tüm aksesuar keselerini UnoMoi kıyafet çantasının içinde anlaşmalı kargo firmamıza teslim etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde her bir aksesuar kesesi için sizden 500 TL talep edilecektir.

 • Askılar bende kalabilir mi?

  Evet, Ürünlerin size teslim edildiği askılar sizde kalabilir.

 • Kuru temizleme poşetlerini geri iade etmem gerekiyor mu?

  Hayır, elbiseleri teslim aldığınız kuru temizleme poşetlerini bize geri göndermek zorunda değilsiniz. Ama eğer gönderirseniz, poşetleri geri dönüşüme sokarak tekrar tekrar kullandığımızı size hatırlatmak isteriz.

 • Bir ürün hakkında nasıl yorum yazabilirim?

  Her ürün sayfasında daha önce ürünü kiralamış üyelerimizin paylaştıkları yorumları görebilirsiniz. Bu yorumların hemen altında bulunan, üye olan herkesin görebileceği, “yorum ekle” butonuna basarak hem fotoğraf ekleyebilir hem de ürün hakkında değerlendirmenizi yazabilirsiniz.

 • Yazdığım yorum sitede yer almadı. Neden?

  Kiraladığınız ürünle ilgili değerlendirmeleriniz diğer üyelerimiz için çok belirleyici olacağından, yazdıklarınızı paylaşmadan önce tek tek okuyoruz. Bu nedenle bir gecikme yaşanmış olabilir.

 • Yazdığım yorum reddedilebilir mi? Neden?

  Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.
  Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösteriniz. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.

  Aşağıda okuyacaklarınızı UnoMoi’de onaylamıyoruz:

  . Agresif, hakaret içeren bir dil kullanımı
  . İçinde çıplak insanların olduğu fotoğraf eklenmesi
  . Fotoğrafta herhangi bir çocuğun olması
  . Üyenin iletişim bilgilerini içermesi

  Ayrıca siparişinizle ilgili özel bilgileri paylaştığınız yorumları da yayınlamıyoruz. Ama bu yardımcı olmak istemiyoruz anlamına gelmesin! Siparişinizle ilgili herhangi bir soru, geri bildirim ya da paylaşmak istediğiniz her yorumunuz için lütfen bizimle iletişime geçin.

 • Nasıl faydalı bir yorum yazabilirim?

  İyi bir kullanıcı yorumu başka bir üyenin karasız kaldığı bir ürünü kiralamasına ya da kiralamaktan vazgeçmesine sebep olabilir.

  Lütfen paylaştığınız yorumlarda şu sorulara cevap vermeye çalışın:

  . Bu ürünü nerede giydiniz?

  Gece çıkarken mi? Yoksa haftasonu tatilde mi? Sizce nerede kullanmak için en uygun olduğunu belirtebilirsiniz.

  . Ürünü nasıl kombinledin?

  Kemer kullanılmasını mı tavsiye edersin? Ya da nasıl bir ayakkabı ile kombinlenmeli? Diğer üyelerimizin gözünde daha iyi canlandırabilmesi için dilediğince detay paylaşabilirsin.

  . Ürünü giydiğinde kendini nasıl hissettin?

  Göz alıcı? Havalı? Rahatsız? Nasıl hissettiğini bilmek bizim için çok önemli

  . “Keşke bu ürünü kiralamadan önce bilseydim” dediğin bir tavsiyen olur mu?

  Elbisenin beli bol mu? Ya da boyu tam mıydı? Askıları uzun muydu? Kumaşı tahmin ettiğin gibi miydi? Rengi fotoğraftakinden farklı mıydı? Dilediğin kadar detay paylaşabilirsin.

  . Bu ürünü kime tavsiye edersin? Ya da etmezsin?

  Kız arkadaşlarınızla dans etmeye gitmek için harika bir ürün mü? Yoksa ofiste önemli bir toplantıda giyilmesi mi daha doğru olur?

  Eğer yorumun daha da etkili olsun istiyorsan fotoğrafını da eklemeyi unutma

 • Peki nasıl bir fotoğraf eklemeliyim?

  Yorumunuza bir fotoğraf eklemeniz diğer üyelere fikir vermenin en kolay yolu.

  . Fotoğrafta ürün üzerinizde olsun ki, nasıl durduğu anlaşılsın
  . Bulanık bir fotoğraf olmasın
  . Fotoğrafta bebek / çocuk olmasın

 • Haftalık Üyelik

  Üyelerimiz, seçtikleri abonelik paketi kapsamında stokta bulunan ürünlerden seçim yaparak ve üyelik ücretini ödeyerek üyeliklerini başlatmış olacaklardır. Üyelik ücretini ödedikleri tarih, üyelik başlangıç tarihi sayılacak ve her hafta bu tarihte üyelik otomatik olarak yenilecektir. Seçilen ürünlerin, aynı anda sipariş edilmesi gerekmektedir. Ürünlerin en geç, üyelik yenileme tarihinden 1 iş günü önce kargoya teslim edilmesi gerekmektedir. Üyeler, ürünlerini teslim edecekleri tarihe profil sayfalarından ulaşabileceklerdir. Gönderilen ürünler UnoMoi’ye ulaştıktan sonra, üye e-mail yoluyla bilgilendirilecektir ve bir sonraki hafta kullanmak üzere yeni ürünlerini seçme hakkına sahip olacaktır. Kuru temizleme ve kargo hizmetinin ücereti UnoMoi’ye aittir. Üyelik bedeline KDV dahildir.

 • Abonelik Planları

  1299 TL / HAFTA


  Seçtiğin 3 ürünü 1 hafta süreyle kirala

  Kuru temizleme ve sigorta ücreti fiyata dahil

  Dilediğin an ücretsiz iptal

 • Siparişimi iptal edebilir miyim?

  Siparişinizi, ürünü sipariş ettiğiniz andan itibaren 1 iş günü içerisinde koşulsuz bir şekilde iptal edebilirsiniz.


  1.1. Müşteri, ürünü teslim aldıktan sonraki 24 saat veya 1 işgünü içinde iade yapma hakkına sahiptir. Bu süreden daha geç iade talep etmesi durumunda para iadesi talep etme hakkına sahip değildir, ancak ödediği tutar kadar, 1 ay içinde başka bir ürün kiralama hakkına sahiptir. 24 saat içinde, durum öncelikli olarak müşteri hizmetlerine iletilmelidir ve www.unomoi.com websitesi üzerinden iade talebi oluşturulmalıdır. Bu aşamadan sonra siparişin iptali UnoMoi tarafından kabul edilmesi halinde iş bu sözleşmede belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir, geri ödemesi de Müşteri kredi kartına/hesabına 100TL kurye ücreti düşülerek yapılır. Kredi Kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili şirketin değil, bankanın tasarrufundadır. Bundan dolayı Müşteri, UnoMoi’den hak iddia edemez.

  1.2. Müşteri, iade edeceği ürünleri, teslim aldıktan sonraki 24 saat içinde UnoMoi’nin anlaşmalı olduğu kargo şirketine teslim etmekle yükümlüdür. İade, orijinal ambalaj ile teslim alındığı şekilde elbise çantası içinde ve kutusu ile yapılmalıdır. Bu sürenin sonunda gönderilmeyen ürünler için günlük 300 TL cezai şart ödeyeceğini kabul ve tahahhüt eder. Cezai şartın limiti, Müşteri’nin elinde bulundurduğu ürün/ürünlerin toplam mağaza satış fiyatı ile sınırlıdır.

  1.3. Teslim alınmış olan ürünün, iadeyi imkansız kılan bir nedenin varlığında veya iadenin imkansızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa UnoMoi’ye ürünün mağaza satış fiyatı kadar cezai şart ödeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

  1.4. Ürünün hasar görmesi hali; Müşteri tarafından iade edilen ürünün, UnoMoi tarafından Müşteriye gönderilmiş olan üründen farklı olduğunun UnoMoi tarafından tespit edilmesi halinde, Müşteri ürünün mağaza satış fiyatını ödemekle yükümlüdür. Bu durum kullanılan ve iade edilen ürünün UnoMoi’ye teslim edildiği anda çekilen resim ile tespit edilecektir. Tespit tutanağı tutulup, resim çekildikten sonra bu durum Müşteriye iletilecektir. Ürünün mağaza satış fiyatını ödeyen Müşteri hasarlı elbiseyi satın almış sayılacağından hasarlı ürünü talep edebilecektir.

 • İptal ettiğim siparişimin ücret iadesi ne zaman yapılır?

  İptal ettiğiniz siparişin ücret iade süreci, ürün bize ulaştığı andan itibaren 2 iş günü içinde tamamlanarak, süreç çalıştığınız bankaya aktarılır. İlgili ödemenin hesabınıza geçmesi, bankanıza bağlı olarak 3 ila 5 iş günü sürebilir.

 • Abonelik İptali

  Üye dilediği zaman aboneliğini iptal etme hakkına sahiptir. Aboneliğinizi iptal etmek için üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" sayfanızdan aboneliğinizin iptalini talep edebilirsiniz. Aboneliğini iptal etmek isteyen üyeler, elindeki ürünlerin hepsini UnoMoi’ye, bir sonraki üyelik yenileme tarihinden önce, teslim etmek zorundadırlar. Aksi takdirde aboneliğinizin iptali kabul olmayacak ve bir sonraki ay için üyelik ücreti çekilecektir.
  Aşağıdaki Durumlarda ise Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir:
  1 – Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
  2 – Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
  3 – Sisteme veya UnoMoi ismine zarar vermeye yönelik bir girişimde bulunduysa.

 • UnoMoi’de çalışmak istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

  UnoMoi’de bizimle benzer değerleri paylaşan, yaptığı işe karşı tutkulu ve en önemlisi güler yüzlü iş arkadaşlarına her zaman kapımıza açık! [email protected] adresine CV’nizi gönderebilirsiniz.


  BİZE ULAŞIN

  Email: [email protected]
  Instagram: @uno.moi
  Whatsapp Destek Hattı: 0544 866 68 64
  Adres: Bay Plaza İçerenköy Çayıryolu Sok. No:5 34752 Ataşehir / İstanbul