• Akşam Yemeği

  Toplam 396 tane ürün gösteriliyor

  Akşam yemekleri özeldir. Kadınlar ise bu yemeklerde kendilerini özel hissetmek isterler. İster arkadaşlarınızla, ister eşinizle isterseniz de flörtünüzle çıkacağınız akşam yemekleri için farklı kıyafetlere mi ihtiyacınız var? Unomoi sınırsız dolabı hatırlayın.

  Gideceğiniz mekân fark etmez çünkü Unomoi de her tarzda ürün bulabilirsiniz. Siz sadece renginizi seçin. Daha önce dolabınızdaki tüm kıyafetleri defalarca giymiş ve sıkılmış olabilirsiniz. Yeni bir kıyafet de almak istemiyorsunuz ya da bir gece için bu kadar masraf etmek istemiyorsunuzdur. Çözüm çok basit sürekli yenilenen sınırsız gardırobunuza giriş yaparak istediğiniz kıyafeti anında bulabilirsiniz. Kiralık akşam kıyafetleri için seçenekleriniz hazır.

  Son anda çıkan yemekler, toplantı için yapılacak akşam yemekleri, aniden şehir dışından gelen arkadaşlar ile buluşma… Yeni bir kıyafet almaya zamanınız yoksa Unomoi aboneliğinizi hatırlayabilirsiniz. Siz diğer işlerinizi hallederken biz sizin için beğendiğiniz kıyafeti hazırlıyor ve Unomoi kılıflarında evinize kadar getiriyoruz. Siz keyifli geçecek akşam yemeği için işlerinizi ayarlarken bizler de sizi hazırlıyoruz.

  Gözlerinizi kapatın ve akşam nasıl bir kadın olmak istediğinizi hayal edin. Aklınıza farklı seçenekler gelse de sorun değil. Hemen sınırsız gardırobunuzun kapağını açın ve içerisinde gezinmeye başlayın. Renk, marka ve model fark etmeden aradığınız aklınıza gelen tüm seçenekleri dolabınızda bulabilirsiniz. Akşam yemeklerinde izinizi bırakacak tarzınız için kiralık akşam yemeği kıyafetlerimiz sizlerle.

  Gözlerinizi açtığınızda hemen normal işlerinize devam edebilirsiniz. Çünkü seçiminizi yaptığınız andan itibaren Unomoi ekibi sizler için en iyisini hazırlamaya başlamış olacaktır. Ürünlerin temizliği ve kalitesi konusunda hiçbir tereddüdünüz kalmayacak şekilde hazırlanacak kıyafetleri çok seveceksiniz. Üstelik kiralık akşam yemeği kıyafetleri tek tık uzağınızda. Sizler de Unomoi ailesinde yerinizi alarak bu sınırsız gardıroba sahip olabilirsiniz. Sadece abone olup alışveriş yapacak ve girdiğiniz ortamda tarzınız ile fark yaratacaksınız.

  Yıllandıkça güzelleşen kadınlar arasına girmek için sen de Unomoili ol.