• Jaquette

  Toplam 25 tane ürün gösteriliyor

  Dış giyim ürünlerinde iddialı tasarımları ile başarılı bir marka olan Jaquette markasının kıyafetlerini Unomoi sitesinde bulabilirsiniz. Farklı desenleri ve renkli parçaları sayesinde hem enerjinizi yansıtabilir hem de iddianızın altını çizebilirsiniz. Jaquette markasının parçalarını incelediğimizde renkleri ve desenleri sevdiğini sıkça da tasarımlarında kullandığını görebilirsiniz.

  Stil danışmanları ile çalışan marka sık sık farklı tasarımlara imza atmaktadır. Canlı renkler ile siyah rengin birleşimi kimonolar ya da püsküllü kimonolar ile rahat şıklığı kadınlar ile buluşturuyor. Kiralık Jaquette marka kıyafetlere göz atıp iddialı ve canlı renkleri sizler de taşıyabilirsiniz.

  Tasarımlarını taşıyan kadınları ‘Geyşa’ya benzeten marka sahibi kadınların içerisindeki gücü, iddiayı ve renkleri giyimlerinde de yansıtmayı amaçlıyor. Bu yüzden hemen hemen her tasarımında desenleri görmeniz mümkündür. Kiralık Jaquette marka ürünleri ile sen de içindeki ‘Geyşa’ kadını dışarı yansıtabilirsiniz. Unomoi sınırsız gardırobu içerisine kadınların tüm duygularını ya da hikâyelerini kolayca yansıtmasını sağlayacak olan parça ve markalara yer vermeye devam ediyoruz.

  Kiralık Jaquette marka kıyafetleri beğendiyseniz hemen abone olarak Unomoi sınırsız gardırop üyeliğinizi tamamlayıp markanın en özel parçalarını kiralayabilirsiniz. Ceketleri seven ve tasarımlarda da ceketlere yer veren Jaquette markasının dış giyim ürünleri ile kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Her kadının hayali olan sınırsız gardırop içerisindeki özel parçalar ile daha az maliyet ile lüks ve tasarım markaları tarzınıza dâhil edebilirsiniz.

  Kimonolar çoğu kadına farklı gelebilir ya da kombin yaparken zorlayabilir ancak ön yargılarınızı yıkın ve kiralık Jaquette markası sayesinde farklı tarza geçiş yapın. Sizi daha farklı gösterecek, tarzınızı renklendirecek ve içinizdeki enerjiyi dışarı yansıtacak parçalara şans verin. Unomoi ile kiraladığınız ürünleri bir ay sınırsız kullanabilirsiniz. Daha sonra sınırsız gardıroptan başka marka ve başka tarzda kıyafetler ile hayatınızın her anını kırmızı halıya dönüştürmeniz mümkündür. İddialı, çarpıcı ve renkli olan kiralık Jaquette marka kıyafetler ile ilk adımınızı atın ve tarzınızı konuşturun.

  İddianı kıyafetlerine yansıtmak için sen de Unomoili ol.