• Vakko

  Toplam 21 tane ürün gösteriliyor

  Vakko; açtığı şapka dükkânı ile sektöre 1934 yılında giriş yapmıştır. Sonrasında hem adını değiştirmiş hem de ipek ve yün içeren eşarplar ile Türkiye dâhil başarısını tüm dünyada yaymaya başlamıştır. Türkiye’de ilk olarak İstanbul’da açtığı lüks giyim mağazası ile kadınların ilgi odağa olmuştur.

  Türkiye’deki gelişimini hem açtığı fabrikalar hem de yaptığı defileler sayesinde hızla başarıya dönüştürmüştür. Kıyafetleri ve aksesuarlarının kumaş kalitesi üst seviyedir. Özel davet kıyafetlerinden, kabin memuru kıyafetlerine eşarplardan ipek gömleklere tasarımları ve farklı desenleri ile markayı sevmeyen ya da beğenmeyen yoktur.

  Kiralık Vakko marka kıyafetleri ise lüksü ve kaliteyi hak ettiğini düşündüğümüz kadınlar için sitemize ekledik. Vakko markası üretim ve tasarım aşamasında birçok farklı başarılı tasarımcı ile çalışmaktadır. Gelişen moda anlayışının yanı sıra kendine özgü tasarımları ile moda dünyasının devidir diyebiliriz. Vakko kiralık kıyafetlere yüksek paralar ödemeden de ulaşabilirsiniz. Özel davetlerinizde ya da günlük hayatınızda Unomoi sayesinde Vakko’da artık sizinle.

  ‘Hayatım Vakko’, W Collection ya da gelinlik modellerini duymayanınız yoktur. Bu moda devi olan ve prestijli kıyafetleri ile sizi kendine çeken markayı gardırobunuza eklemek istemez misiniz? Unomoi ailesine katılarak Vakko ve daha fazlasına hemen ulaşabilirsiniz. Evinizdeki gardırobunuzu unutun. Bu sınırsız ve eşsiz bir gardıroptur. Sizler için özen ile seçtiğimiz markalardan oluşan ve kiralayıp bir ay boyunca sınırsız kullanabileceğiniz markaları çok seveceksiniz.

  Hadi şimdi kiralık Vakko kıyafetler ile sen de moda devlerinin en özel parçalarını üzerinizde taşıyabilirsiniz. Sürekli yenilenen gardırop içerisinde sen de ipeksi dokunuşlar ile kendini şımartabilirsiniz. Tarzını en kaliteli ve lüks markalar ile taçlandır. Hayalin olan sınırsız gardıroba Unomoi ile ulaş. Ayaklarının üzerinde durarak başarıya ulaşan kadınların moda ile imzasını atması için oluşturduğumuz Unomoi sitesine abone olarak hemen fark yarat.  Abonelik sistemi ile daha az maliyet ile sizleri moda ile buluşturmaya devam ediyoruz. Dilerseniz Vakkorama kiralık kıyafetlere buradan ulaşabilirsiniz.

  İpeksi kıyafetlerin ile göz doldurmak için sen de Unomoili ol.