• Burberry

  Toplam 10 tane ürün gösteriliyor

  1856 yılında kurulan marka outdoor denemesi yapmış olsa da yükselişini patentini aldığı gabardin kumaş ile yapmıştır. Nefes alabilen kumaş sadece günlük hayatta değil, askeriye gibi yerlerde de oldukça ilgi odağı haline gelmiştir. Burberry markası denilince akla özgürlük gelmektedir. Bu da kendi markasını ve kendi kumaşını başarılı şekilde yaratmasından dolayı gerçekleşmiştir.

  Marka yarattığı tasarımlar ile ilklere imza atmıştır. Bu yüzden Burberry denilince akla sadece tasarımları değil taklitleri de gelmektedir. Modaya yeni parçalar sunan markanın gabardinden sonra modaya kattığı diğer şey ise trench coat denilebilir. Savaş döneminde hazırladığı kıyafetlerden sonra trench coat doğuşunu da sağlamıştır.

  Burberry denilince günümüzde akla ilk gelen ise ekosedir. Ekose olan üretimler markanın fazlasıyla taklit edilmesine yol açmıştır. Kurulduğu andan itibaren sürekli olarak inovasyona giden bir markadır. Bulunduğu dönemin koşulları sebebi ile yenilik yapmak zorunda olsa da her dönemde başarıyı yakalamıştır. Günümüze geldiğimizde ise herkesin bildiği ekose deseni ile imzasını attığını söyleyebiliriz. Üzerinizde görüldüğü andan itibaren markanın kendini belli edeceği marka için dolabınızda yer açmaya ne dersiniz?

  Kiralık Burberry marka kıyafetler ile sizlerde marka kıyafetlere çok daha kolay ulaşabileceksiniz. Ayrıca sıkıldığınız andan itibaren paranızı kaybetmiş de olmayacaksınız. Sürekli olarak yenilenen marka ve kıyafetlere belli bir miktar ödeyerek siz de bu özgür ruhlu markanın kıyafetlerini üzerinizde taşıyabilirsiniz. Unomoi sitesi içerisinde bulunan kiralık Burberry marka kıyafetlere göz atıp ilk alışverişinize Burberry ile başlayabilirsiniz.

  Site içerisindeki markalardan ve özel tasarım kıyafetlerden giymek ve ailemize katılmak için abone olmanız yeterli. Abone olduktan sonra en az bir en fazla üç ürün ile aylık alışverişinizi yapabilirsiniz. Bir ay boyunca sınırsız olarak kullanacağınız Burberry markası için hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Tarzınızı tek bir markaya bağlamayın, gelin Unomoi sınırsız gardırobundaki farklı markalar ile siz de özgürlüğün tadına varın. Artık sizin de sınırsız bir gardırobunuz olabilir. Abone olmanız yeterlidir.

  Ekose ile özgürlüğe adım atmak için sen de Unomoili ol.