• Ralph Lauren

  Toplam 20 tane ürün gösteriliyor

  Yaşamak üzerine kurulu bir markadır. Sadece giyim alanında değil, aksesuar ve ev eşyası anlamında da pazarda önemli yeri olan Ralph Lauren markası 1967 yılında kurulmuştur. Kurulduğu zamandan beri kendini sürekli geliştiren hem fiyat hem de kalite anlamında fark yaratan markalardandır. Tüketiciler tarafından kurulduğu yıldan itibaren beğenilerek ürünleri tercih edilmektedir. Bu kaliteli ürünlere siz de kolay şekilde ulaşabilir ve dolabınıza ekleyebilirsiniz.

  Her insanın daha kaliteli bir yaşamı hak ettiğini düşünerek üretimlerini gerçekleştirmektedir. Tüketici istekleri doğrultusunda gelişen bu marka dünyanın hemen her yerinde bilinmektedir. Marka içerisinde spor giyim, klasik giyim, günlük giyim her tarza uygun modeller bulabilirsiniz.

  Peki, bu ürünlerin hepsi sizin gardırobunuzda olsun istemez misiniz? Unomoi ile bu artık mümkün. Kiralık Ralph Lauren marka kıyafetler arasından dilediğiniz kiralayıp bir ay boyunca sınırsız kullanabilirsiniz. Markanın kıyafetlerini at binerken, hafta sonu etkinliklerinde, ilk buluşmalarda ya da iş hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüm ürünler Unomoi sınırsız gardırobunda mevcuttur. İhtiyacınız olduğu zaman abone olduğunuz sınırsız gardırop üzerinden kıyafetinizi alabilir ve sürekli yenilenen bir tarza sahip olabilirsiniz. Giyinmek artık Unomoi ile çok eğlenceli.

  Kiralık Ralph Lauren marka kıyafetler kalitesi ile girdiğiniz her alanda dikkatleri üzerinize çekecektir. Bu kaliteli marka ile sizde tarzınızı hemen yansıtın. Unomoi içerisindeki şık markalardan olan kiralık Ralph Lauren kıyafetlerini mutlaka denemelisiniz.

  Unomoi ile beğendiğiniz bir ya da daha fazla ürünü kiralayıp bir ay boyunca kullanma hakkına sahip olursunuz. Kıyafetler özel kuryeler tarafından sizlere Unomoi kılıflarında teslim edilir. Kuru temizleme yapılmış olarak giyime hazır şekilde sizlere getirilir. Bir ay boyunca tarzınıza ekleyeceğiniz kiralık Ralph Lauren marka kıyafetleri sınırsız kullandıktan sonra yine özel kuryelerimiz evlerinizden teslim alacaktır. Sadece kıyafetler sayesinde değil, verdiğimiz hizmet sayesinde de özel olduğunuzu fark edin istiyoruz. Sizler de hemen Unomoi ailesine katılın ve sınırsız gardıroba sahip olun.

  Yaşamanın tadına doymak için sen de Unomoili ol.